Jasełka szkol...

  • Dołącz do nas

Jasełka szkolne i klasowe wigilie – 20 grudnia 2019 r.

W piątek 20 grudnia spotkaliśmy się w szkole po raz ostatni w tym roku. Ostatni dzień przed świąteczną przerwą jest tradycyjnie mile spędzany z wychowawcami podczas wigilii klasowych. Jak co roku przygotowane świątecznie klasy i korytarze szkoły przypominały nam o wzorowym zachowaniu i nienagannym wyglądzie. Ostatni dzień tego roku w szkole rozpoczęliśmy jasełkami, które przygotowali uczniowie klas IV i VI z wychowawcami p. B. Duras, A. McArthur oraz p. I. Kulik i  p. M. Maczyszyn wspierającą wykonawców oprawą muzyczną.  Po świątecznym przedstawieniu wszyscy udali się do klas, gdzie złożyliśmy sobie szczere życzenia i obdarowaliśmy małymi upominkami. Tradycyjnie panie kucharki przygotowały czerwony barszcz i rybę na gorąco. Wszystkich uczniów od Gospodarstwa Rolnego “Zielpol” obdarowano słodką niespodzianką.

Zapraszamy do galerii ……….

Skip to content