Jasełka i wig...

  • Dołącz do nas

Jasełka i wigilie klasowe…. 19 grudnia 2014 r.

Piątek 19 grudnia 2014 r. był ostatnim dniem nauki w szkole przed przerwą świąteczną. O godzinie 9:15 rozpoczęły się szkolne „Jasełka”, które w tym roku przygotowały klasy zerowe.  W stworzenie oprawy muzycznej  włączyły się wszystkie klasy i zespół wokalny, śpiewając znane  kolędy. Przedstawienie najmłodszych uczniów szkoły zostało nagrodzone gromkimi brawami. „Jasełka” i kończąca występ piosenka „Święta, święta czas kolędowania” wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój.

Po „Jasełkach” odbyły się Wigilie w klasach. Tradycyjnie, dzieląc się opłatkiem, uczniowie złożyli  sobie życzenia, a następnie zasiedli do wigilijnego stołu, na którym jedną z potraw była ryba i czerwony barszcz.

Jasełka z dziećmi przygotowały: A. Duras, A. Borsuk, S. Jakubowska, K. Klimek, K. Mettel, A. Radtka, B. Aleksandrowicz i M. Parohl. Oprawa muzyczna : M. Maczyszyn i G. Sekida.

Zapraszamy do szkolnej galerii zdjęć z Jasełek….

Skip to content