II miejsce w ...

  • Dołącz do nas

II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Literackim „Z Marią Kownacką w świat…”

16 maja w Waplewie Wielkim odbył się IV Powiatowy Konkurs Literacki  „Z Marią Kownacką w świat”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III. Zmagania w Waplewie Wielkim poprzedzone były w naszej szkole klasowymi konkursami  wiedzy na temat twórczości Marii Kownackiej oraz wykazania się znajomością szkolnych lektur jej autorstwa. Do konkursu na etapie szkolnym przygotowało się wielu uczniów  spośród których, wyłoniono trzy najlepsze osoby. Reprezentacja szkoły na konkurs to drużyna, w której musiał znaleźć się uczeń/uczennica klasy I, klasy II i  klasy III. Naszą szkołę reprezentowali odpowiednio: Grzegorz Lesiuk, Julia Wolniakowska i Izabella Radtka. Wspaniała współpraca naszych uczniów, ich opanowanie i spokój z jakim rozwiązywali trudne zadania zostały nagrodzone II miejscem. Radość była wielka………… Gratulacje dla Grzesia, Julki i Izy…. Brawo…….

Zapraszamy do galerii zdjęć

Skip to content