Interaktywny ...

  • Dołącz do nas

Interaktywny „Szewczyk Dratewka” – Malbork 09 listopada 2017 r.

09 listopada 2017 roku grupa przedszkolna i klasy O-III uczestniczyły w wyjeździe do Malborka,  gdzie wzięły udział w interaktywnym widowisku, które zostało stworzone na podstawie baśni „Szewczyk Dratewka”. Scenę zajęło studio filmowe, a dzieci dzięki pracy z reżyserem, operatorami kamer i montażystami, zapoznały się z tajnikami pracy na planie filmowym. Miały okazję poznać  różne rekwizyty niezbędne do kręcenia filmu. Zobaczyły jak wygadają ekrany do trików technicznych typu green screen oraz profesjonalne kamery do realizacji filmowej. Na dużym ekranie, wszyscy uczniowie  mogli obserwować prace w studio. Zdobywcy „Szczęśliwego Biletu”, wystąpili na scenie i przez moment poczuli się aktorami. Wcielając się w role filmowych bohaterów, dzieci mogły przeżywać wspaniałe przygody. Wszystkim towarzyszyły niesamowite emocje i wszyscy się znakomicie bawili. Już niedługo będziemy mogli jeszcze raz to obejrzeć, bowiem czekamy na film, który zostanie nam przesłany przez twórców widowiska.

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

 

 

Skip to content