Informacja w ...

  • Dołącz do nas

Informacja w sprawie zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie,
informuję, że zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej im. F. Łoyki w Szropach, w tradycyjnej formie z uroczystym wręczeniem świadectw i nagród w dniu 26 czerwca 2020 r. nie odbędzie się. Decyzja ta, podyktowana jest istniejącym w dalszym ciągu zagrożeniem epidemiologicznym i koniecznością przestrzegania obowiązującego wciąż reżimu sanitarnego oraz wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Uczniowie, drogą online, otrzymają w dniu 26 czerwca 2020 r. informację o wynikach klasyfikacji i promocji.
Świadectwa będzie można odbierać od 26 czerwca 2020 r. w szkole.
Apel z wręczeniem nagród, dyplomów, rozstrzygnięciem konkursów planujemy zorganizować we wrześniu.
Z poważaniem
dyrektor szkoły
Teresa Skolimowska

Skip to content