Informacja w ...

  • Dołącz do nas

Informacja w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej  im. Feliksa Łoyki  w Szropach  zwraca się do rodziców z prośbą o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji dzieci do Szkoły Podstawowej im. Feliksa Łoyki w Szropach w roku szkolnym 2020/2021.

Informuję jednocześnie, iż w związku z zaistniałą sytuacją, rodzice mogą składać odpowiednią dokumentację do szkoły drogą mailową w postaci skanu, zdjęcia, czy zwrotu dokumentacji wypełnionej w Internecie (dopuszczamy brak podpisu). Dokumentacja w formie papierowej będzie składana w  szkole w  późniejszym terminie.

Adres mailowy szkoły: sp.szropy18@wp.pl

Informacji telefonicznej w sprawie rekrutacji udziela pracownik sekretariatu

w godzinach 8:00-13.00

tel. 798053574

Skip to content