Rozpoczęcie z...

Rozpoczęcie zajęć lekcyjnych – aktualizacja 26 kwietnia 2019 r.

Informacja dla Rodziców i Uczniów

Informuję rodziców i uczniów, że w dniu 26 kwietnia 2019 r. strajk nauczycieli w naszej szkole został zawieszony.

W dniu 6 maja 2019 r. rozpoczynamy zajęcia  zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Zapraszam wszystkich uczniów do szkoły.

Przypominam również, że zgodnie z kalendarzem szkolnym na rok szkolny 2018/2019  dni 29, 30 kwietnia i 02 maja 2019 r. są dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych.

Teresa Skolimowska