Informacja w ...

Informacja w sprawie organizacji pracy szkoły – aktualizacja 12 kwietnia 2019 r.

Informacja dla Rodziców i Uczniów

Informuję rodziców i uczniów o trwającym nadal strajku nauczycieli. Akcja strajkowa rozpoczęła się 8 kwietnia i trwa do odwołania.

Rozumiejąc trudną sytuację, w jakiej Państwa stawiamy, w imieniu swoim i wszystkich Pracowników Szkoły proszę o wyrozumiałość i cierpliwość oraz zapewnienie opieki dzieciom w dniach planowanego strajku.

Informacja o zakończeniu akcji strajkowej zostanie umieszczona na stronie internetowej Szkoły.

Teresa Skolimowska