Informacja w ...

Informacja w sprawie organizacji egzaminów ósmoklasisty – 15-17 kwietnia 2019 r.

Szanowni Rodzice i Uczniowie.

Mimo trwającego strajku nauczycieli  Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Feliksa Łoyki informuje, że w dniach  od 15.04.2019 r. do 17.04.2019 r. odbędzie się egzamin ósmoklasisty zgodnie z harmonogramem przekazanym przez CKE.

W dniu 15.04.2019 r. odbędzie się  egzamin z języka polskiego  (dzień wolny dla uczniów klas O-VII wg ustalonego kalendarza organizacji pracy szkoły).

W dniu 16.04.2019 r. odbędzie się egzamin z matematyki (dzień wolny dla uczniów klas O-VII wg ustalonego kalendarza organizacji pracy szkoły).

W dniu 17.04.2019 r. odbędzie się egzamin z języka angielskiego (dzień wolny dla uczniów klas O-VII wg ustalonego kalendarza organizacji pracy szkoły).

Uczniowie klasy VIII przychodzą do szkoły na godzinę 8.30 rano, w strojach galowych.

Egzamin odbędzie się w Sali – bibliotece szkolnej.

Istnieje zakaz wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych  i korzystanie z takich urządzeń w tej Sali w czasie egzaminu. Uczniowie przynoszą ze sobą tylko pióro lub długopis z czarnym tuszem/atramentem (niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmazywalnych / ścieralnych). Dodatkowo w przypadku egzaminu z matematyki – linijkę.  Zdający mogą również wnieść do sali egzaminacyjnej małą butelkę wody.

Życzę powodzenia, trzymamy za Was Kciuki.

Teresa Skolimowska