II Międzyszk...

  • Dołącz do nas

II Międzyszkolna Olimpiada Języka Angielskiego FLYING COLOURS

W dniu 12.03.2015r. odbyła się w Gimnazjum Nr 3 w Malborku II Międzyszkolna Olimpiada Języka Angielskiego FLYING COLOURS. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów z szóstej klasy, wybranych spośród osób, które zgłosiły gotowość do podjęcia wyzwania 🙂 (selekcji dokonała p. Dorota Belzyt, a kryterium była ocena dotychczas osiągniętych wyników z j. angielskiego): I tak…:

  1. Jakub Ernestowicz
  2. Agnieszka Łukasik
  3. Julia Makowska
  4. Damian Sawczuk
  5. Nikodem Zglenicki                        … zmierzyli się z zadaniami na poziomie I klasy gimnazjum.

Łatwo nie było… Ale dzięki organizatorom – nauczycielom z Gimnazjum Nr 3 w Malborku atmosfera była nie tylko bardzo naukowa. Był poczęstunek dla uczestników Olimpiady i szansa rozmowy z uczniami innych, biorących udział w Olimpiadzie szkół. Wymianę zdań można było kontynuować podczas spaceru po gmachu gimnazjum – a spacer mógł być baaardzo długi, bo szkoła mieści się w dużym, wielokondygnacyjnym budynku. Nie było osoby, która wróciłaby bez trofeum. Z Malborka uczestnicy przywieźli dyplomy za uczestnictwo w Olimpiadzie i drobne upominki. Wyjazd zaliczamy do udanych, a od piątej klasy wymagamy kontynuowania „tradycji” uczestnictwa w tejże Olimpiadzie za rok. I już trzymamy kciuki!!!

Uczniów do Olimpiady przygotowała  Dorota Belzyt

Skip to content