I wrzesień ju...

  • Dołącz do nas

I wrzesień już za nami…….

Po prawie półrocznej przerwie spotkaliśmy się  na szkolnych korytarzach i w klasach. Nowe zasady, obowiązujący reżim sanitarny na początku trochę przerażały, ale po miesiącu stosowania się do reguł  i przestrzegania „nowego”  stwierdzamy, iż nie jest tak źle jak początkowo  sądziliśmy, że może być.  Chyba to co się” innego” zadziało, stało się dla uczniów, rodziców i nauczycieli już pewną  rutyną, z którą na chwilę obecną musimy się „zaprzyjaźnić”.  A więc …. Zajęcia odbywają się zgodnie z planem, przerwy spędzamy najczęściej na świeżym powietrzu, realizujemy program pracy szkoły organizując  spotkania z rodzicami, spotkania z policjantem i szkolne obchody dnia chłopaka…..  Czyli w zasadzie nic się nie zmieniło   poza jednym wydarzeniem. Z początkiem września pożegnaliśmy panią Krystynę Klimek i panią Barbarę Metel. Nasza długoletnia pani kucharka oraz pani logopeda zdecydowały się na zasłużony odpoczynek i  odeszły na emeryturę.

Zapraszamy do galerii…..

Skip to content