Grudzień, gru...

  • Dołącz do nas

Grudzień, grudzień, grudzień, Święta tuż, tuż ……… – „Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców”

Tradycyjnie w dniu 6 grudnia odbył się w naszej szkole „Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców”.  Rozgrywki toczyły się w dwóch kategoriach wiekowych : dzieci młodsze tj. uczniowie klas 4-6 oraz dzieci starsze tj. uczniowie klas 7-8. Celem imprezy było propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci poprzez sport i zabawę. Łącznie w rozgrywkach wzięło udział 33 zawodników. Wszystkim uczestnikom gratulujemy umiejętności i odwagi .

W opinii obserwatorów: „Widzieć  taką radość dzieci – bezcenne”.

Uczniowie do turnieju zostali przygotowani przez p. M. Czerwińską i p. P. Nowosielskiego. Turniej przeprowadziła  p. Małgorzata Czerwińska

Skip to content