Festyn Integr...

  • Dołącz do nas

Festyn Integracyjny „Szkoła przyjazna dla wszystkich”

Choć pogoda zmienną jest ……. to w Szropach 23 czerwca zaświeciło słońce.  Tradycją czerwcowych dni od kilku lat są integracyjne  festyny organizowane przez naszą szkołę. W tym roku współorganizatorem festynu była miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna. Punktualnie o godzinie 14:30 rozpoczęły się występy dzieci, które bawiły publiczność przez dwie i pół godziny. Na scenie wystąpiły zespoły wokalne i taneczne ze szkoły, grupa  3-4-latków z e-alternatywnego przedszkola oraz grupa teatralna z przedstawieniem bajki „Kopciuszek”.  Występom towarzyszył pokaz sprzętu ratownictwa, który posiada OSP . Młodzieżowa  drużyna OSP  zademonstrowała musztrę strażacką. Zainteresowaniem  dorosłych cieszyła się kawiarenka i bufet dań gorących, natomiast dzieci oblegały stoisko z loterią fantową . Wiele radości sprawiła najmłodszym darmowa zjeżdżalnia, trampolina i  samochodziki.  Podczas  festynu został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-literacki zorganizowany prze BS w Sztumie oddział w Starym Targu. Czas festynowy umilał do godzin wieczornych zespół  Zibi-Tom.

Organizatorzy festynu dziękują sponsorom i  ludziom dobrej woli za okazaną pomoc i życzliwe serce , a wszystkim obecnym w sobotnie popołudnie za wspaniałą zabawę.

Wszystko to co, się tego dnia w Szropach działo,  utrwalił na zdjęciach pan Daniel Jankowski.

Skip to content