Eliminacje do...

Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Dnia 13 marca 2017 r. odbyły się szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, w którym uczestniczyli uczniowie klas IV-VI. Do eliminacji Gminnych zakwalifikowało się 7 uczniów: Wiktoria Bober kl. V, Zuzanna Sawińska kl.VI, Kinga Król kl. VI, Karol Zakrzewski kl. VI, Dominik Bajkowski kl. VI, Julia Łukasik kl.VI i Damian Szymański kl. VI.

Konkurs szkolny przeprowadziła mgr Alicja Sekida, która zorganizowała również spotkanie uczniów ze strażakami w OSP w Szropach w dniu 15 marca 2017 r.

Dnia 16 marca wyżej wymienieni uczniowie wzięli udział w gminnych eliminacjach do OTWP w Starym Targu, gdzie zdobyli bardzo wysokie pozycje:

I miejsce: Dominik Bajkowski i Damian Szymański, a II miejsce Julia Łukasik.

Zdobyte miejsca zapewniły uczniom zakwalifikowanie się do powiatowych eliminacji OTWP.

Dnia 05 kwietnia 2017 r. odbyły się powiatowe eliminacje OTWP.

III miejsce w  eliminacjach powiatowych zdobył Damian Szymański – uczeń klasy VI. Został on nagrodzony dyplomem oraz nagrodami rzeczowymi. Brawo!