Egzamin na Ka...

 • Dołącz do nas

Egzamin na Kartę Rowerową

W dniu 3 października 2017 r. odbył się w naszej szkole ostatni etap egzaminu na kartę rowerową tj. sprawdzian praktyczny umiejętności jazdy rowerem. Uczniowie pokonywali , pod okiem komisji ,na rowerze tor składający się z  5 przeszkód. Do sprawdzianu przystąpiło 9 uczniów kl. piątej i wszyscy wykazali się umiejętnościami niezbędnymi do uzyskania karty rowerowej. Serdecznie gratulujemy!!!

Kartę rowerową  uzyskali następujący uczniowie;

 1. Bajkowski Michał
 2. Daszkiewicz Wojciech
 3. Gil Natalia
 4. Michniewicz Tomasz
 5. Maciąg Miłosz
 6. Ozga Maciej
 7. Rydel Jacek
 8. Turzyńska Julia
 9. Kozłowski Karol

Skład komisji:

 • Dyrektor Szkoły – mgr Teresa Skolimowska
 • Nauczyciel          – mgr Małgorzata Czerwińska
 • Nauczyciel          – mgr Alicja Sekida
 • Policjant              – sierż, sztab. Marcin Jesionkowski
 • Policjant              – asp. sztab. Artur  Pyziak

Skip to content