Egzamin na Ka...

  • Dołącz do nas

Egzamin na Kartę Rowerową – 29 września 2016 r.

W dniu 29 września  2016 r. odbył się w naszej szkole egzamin na kartę rowerową, do którego przystąpili chętni uczniowie kl. V. Podstawą do ubiegania się o kartę rowerową jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych o jej wydanie, nabycie umiejętności teoretycznych z zakresu  przepisów i zasad  ruchu drogowego, udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia,  a także dobra umiejętność  jazdy rowerem oraz pozytywna opinia wychowawcy klasy.

Do egzaminu przystąpiło 11 uczniów z kl. V. Wiadomości teoretyczne sprawdzono na podstawie rozwiązanych przez uczniów testów, a sprawdzian umiejętności praktycznej jazdy rowerem przeprowadzili policjanci z posterunku Policji w Startym Targu. W wyniku poprawnych zaliczeń kartę rowerową otrzymali następujący uczniowie:

Bober Wiktoria

Bogusławska Weronika

Brzezicka Julia

Dudziński Krystian

Geka Agnieszka

Kęsy Nikola

Kwaterska Agata

Mettel Julia

Rybak Natalia

Wolniakowska Julia

Żurawska Wiktoria

Gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy!                                  (mgr Małgorzata Czerwińska)

Zapraszamy do galerii zdjęć ………

Skip to content