"Dzień Ziemi"...

  • Dołącz do nas

„Dzień Ziemi” – 21 kwietnia 2016 r.

Dnia 21.04.2016 roku w naszej szkole obchodzony był Dzień Ziemi. Z tej okazji w klasach z wychowawcami prace przebiegały pod hasłem „Moja szkoła i środowisko za 50 lat”.

Klasy 0-3 wykonywały prace plastyczne i tworzyły hasła związane z ochroną Ziemi. Klasy 4-6 pisały list do przyszłych pokoleń oraz tworzyły wiersz na temat jak chronią Ziemię w domu i szkolę. Na wspólnym spotkaniu każda klasa prezentowała przygotowane prace. Następnie klasy 0-3 udały się na przemarsz po miejscowości z hasłami tematycznymi, zaś klasy 4-6 uczestniczyły w konkursie pt. „Tajemnicze przyrody”. Utworzone listy oraz wiersze zostały zakopane w butelce w otoczeniu szkoły. Na koniec odbyło się wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.
                                                                                                                                          Autor: Alicja Sekida

Skip to content