Dzień Szpilek...

  • Dołącz do nas

Dzień Szpilek – 25 września 2020 r.

Szpili
Kochani Uczniowie, zazwyczaj prosimy Was, abyście przyłączyli się do różnych akcji społecznych lub charytatywnych (kartka BOHATERON, zbiórka na rzecz hospicjum, karma dla zwierząt, nakrętki na sprzęt rehabilitacyjny), w których ochoczo bierzecie udział.
Dziś to my wzięłyśmy udział w akcji Dzień Szpilek, której celem jest zebranie funduszy na rzecz chorych na raka dzieci. Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem dołożymy swoją cegiełkę na rzecz potrzebujących dzieci.
„Załóż szpilki i pomóż małym wojownikom z fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. (…) Fundacja od 30 lat zakupuje drogie, nierefundowane leki oraz nowoczesny sprzęt medyczny, finansuje terapie i rehabilitacje, a także prowadzi unikatową w skali kraju Klinikę Mentalną, w której wsparcie psychologiczne otrzymują nie tylko pacjenci, ale także ich rodzice. (…) Pomaganie jeszcze nigdy nie było takie proste!
– czytamy na stronie organizatora.”
Mamo, Ciociu, Siostro i Babciu! Ty także możesz przyłączyć się do akcji wystarczy, że 25 września założysz szpilki, zrobisz zdjęcie i wrzucić je na Facebooka lub Instagrama z oznaczeniem #Dzienszpilek. Za każde takie zdjęcie organizatorzy akcji przekażą 2 zł na rzecz dzieci chorych na raka z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą.

Skip to content