DZIEŃ STRAŻAK...

  • Dołącz do nas

DZIEŃ STRAŻAKA W OSP SZROPY

PODZIĘKOWANIA OD UCZNIÓW –
Dnia 4 maja obchodziliśmy DZIEŃ STRAŻAKA. Z tej okazji Uczniowie Naszej szkoły (zachowując należyte środki ostrożności z powodu wirusa ) w dowód wdzięczności za trud pracy, poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego, złożyli życzenia, wręczyli prace plastyczne i techniczne, zaśpiewali piosenkę o Strażaku oraz wyrecytowali wiersz pt. „Strażak”. Nie zabrakło również słodkich upominków od Uczniów dla Naszych dzielnych Strażaków. Dzieci były zachwycone, otrzymały od Strażaków na pamiątkę „Misia – Strażaka”. Wręczono również w imieniu szkoły dyplom podziękowań za współpracę Ochotniczej Straży Pożarnej w Szropach z Naszą Szkołą. Dziękujemy Strażakom za zaangażowanie i liczymy na dalszą, owocną współpracę.

Skip to content