Dzień Strażak...

  • Dołącz do nas

Dzień Strażaka w Oddziale Przedszkolnym i Oddziale Zerowym w Szropach – 05 maja 2021 r.

W maju jest wyjątkowe bo bliskie pasjom małych chłopców, święto – Międzynarodowy Dzień Strażaka ( 4 maja). W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną Przedszkolaki nie mogły wybrać się w odwiedziny do pobliskiej Ochotniczej Straży Pożarnej,ale z zaciekawieniem wsłuchiwały się w treści prezentacji multimedialnych i filmików poświęconych pracy Strażaka. Wysłuchały  także wiersza o strażaku z pozycji: Kim będę w przyszłości oraz piosenek: Kto pracowicie spędza czas i popularnej piosenki z bajki Strażak Sam. Bawiły się także w zabawę orientacyjno- porządkową: Jechać! Gasić!. Wykonały liczne prace plastyczne związane ze służbą Strażaka oraz wyraziły podziękowania za trud pracy Strażaka.

Skip to content