,,Dzień Rodzi...

  • Dołącz do nas

,,Dzień Rodziny – Zawsze Razem” – grupa Ob – 14 czerwca 2024 r.

14.06.2024 r. w grupie przedszkolnej Ob odbyła się uroczystość ,,Dzień Rodziny -Zawsze Razem”. Celem jej było zacieśnienie więzi emocjonalnej między rodzicami i dziećmi, wytwarzanie radosnej atmosfery podczas zabaw z rodzicami, wyrażanie miłości i szacunku do najbliższych.
Dzieci zaprezentowały okolicznościowe wiersze i piosenki oraz wykonały ,,Taniec z kapeluszami”. Rodzice wzięli udział we wspólnej zabawie muzyczno-ruchowej – ,,Zabawa z rodzicami”.
Niespodzianką dla maluchów było wykonanie przez rodziców piosenki ,,Wszystkie dzieci nasze są”.
Następnie dzieci miały okazję zabawić się z rodzicami w cukierników podczas lukrowania i ozdabiania domowych ciasteczek.
Kolejną częścią uroczystości były gry i zabawy ruchowe na sali gimnastycznej. Uczestnicy rywalizowali w różnych konkurencjach: przenoszenie piłeczek, układanie i zbieranie pluszaków, tunel, wożenie się na workach, kto pierwszy zabierze but? Było dużo radości, śmiechu i zdrowiej rywalizacji. Rodzice i dzieci bardzo chętnie brali udział we wszystkich konkurencjach.
Po powrocie do sali rodzice musieli odgadnąć zagadkę, czyli odnaleźć swój portret – Czyja mama lub czyj tata? Było to duże wyzwanie. Kulminacją był wspólny poczęstunek oraz wręczenie upominków ,,Torba malowana farbami”.
Był to bardzo radosny dzień. Wszystko mogło odbyć się zgodnie z planem dzięki współpracy z rodzicami oraz wielkiemu zaangażowaniu p. Ewy Duńskiej i p. Bogusi Aleksandrowicz.
Bardzo dziękuję ♥️

/Informacja: Bożena Wójcicka/

Zapraszamy do galerii…

Skip to content