DZIEŃ RODZINY...

  • Dołącz do nas

DZIEŃ RODZINY OBCHODZONY PRZEZ PRZEDSZKOLAKI I DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

– 15 maja obchodziliśmy DZIEŃ RODZINY. Z tej okazji dzieci z Oddziału Przedszkolnego przygotowały prace plastyczne, namalowały drzewa genealogiczne swoich Rodzin i miło spędziły czas w gronie najbliższych. Były to radosne chwile, a najważniejsze, że spędzone z ukochanymi osobami . Uśmiech dzieci – wartość bezcenna.

– 19 maja obchodziliśmy DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego pomagały Rodzicom w porządkach domowych, a także świetnie odnalazły się w roli ogrodnika. Ponadto bardzo dobrze sprawdziły się jako mali kucharze przyrządzając m.in. sałatki i ciasta, podjęły się również opieki nad młodszym rodzeństwem. Jestem dumna z moich cudownych uczniów.

Skip to content