DZIEŃ PIELĘGN...

  • Dołącz do nas

DZIEŃ PIELĘGNIARKI W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM – 12 maja 2021 r.

Co roku 12 maja, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek , czyli osób, bez których szpitale nie mogłyby normalnie funkcjonować, zwłaszcza w obecnej sytuacji, jaką mamy na całym świecie, Pielęgniarki często są na „pierwszej linii frontu” w walce z koronawirusem.
Tego dnia Przedszkolaki przygotowały laurki i prace plastyczne dla Pielęgniarek, nauczyły się wiersza oraz piosenki o Pielęgniarce, zapoznały się dokładnie z pracą jaką wykonuje Pani Pielęgniarka, a także sami wcielili się w rolę Pielęgniarek.
Z okazji tak ważnego Święta życzymy wszystkim Pielęgniarkom  wszelkiej pomyślności, zdrowia i radości, sukcesów w życiu zawodowym i rodzinnym.
Pragniemy również wyrazić swoje uznanie dla Waszej niełatwej pracy, wymagającej wiele poświęcenia, odpowiedzialności i zaangażowania oraz tworzenia przyjaznej atmosfery wokół pacjenta .
Dziękujemy – Przedszkolaki ze Szrop!!!

Skip to content