DROGI ABSOLWE...

DROGI ABSOLWENCIE ODEZWIJ SIĘ DO NAS

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Feliksa Łoyki w Szropach zwraca się do wszystkich absolwentów tej szkoły, o pomoc w dokonaniu aktualizacji analizy losów absolwentów na przestrzeni istnienia szkoły. Prowadzona przez szkołę analiza będzie miała odzwierciedlenie w ocenie badania jakości pracy szkoły.

Ankieta dotycząca losów absolwentów Szkoły Podstawowej im. Feliksa Łoyki w Szropach.

Drodzy Absolwenci!

Pragniemy podnosić jakość swojej pracy. Chcemy poznać opinie o szkole, jej funkcjonowaniu, nauczaniu i atmosferze.

Będziemy wdzięczni, gdy podzielicie się z nami, jakie szkoły ukończyliście,  do jakich uczęszczacie , jakie zdobyliście zawody.

W tym celu serdecznie prosimy o udzielenie kilku cennych dla nas informacji, które chcielibyśmy wykorzystać do dalszej pracy

Ankieta jest w całości anonimowa.