Brawa dla Woj...

  • Dołącz do nas

Brawa dla Wojtka i Patryka…… 03 marca 2016 r.

W drugiej części apelu. który odbył się 3 marca 2016 r.  pani dyrektor Teresa Skolimowska wręczyła Dyplomy Podziękowania dla braci Patryka i Wojtka Daszkiewicz, za bohaterską postawę, wezwanie pogotowia ratunkowego i  udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanej osobie. O wzorowej postawie naszych uczniów w czasie ferii zimowych,  dowiedzieliśmy się nie przez przypadek. O zaistniałej sytuacji poinformował szkołę przedstawiciel Pogotowia Ratunkowego w Sztumie. Okazuje się, że „nauka nie idzie w las…” , a zajęcia z udzielania pierwszej pomocy  i uczące prawidłowych zachowań  prowadzone podczas lekcji w szkole, czasami mogą się przydać.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Skip to content