BohaterOn - K...

  • Dołącz do nas

BohaterOn – Kartka bohaterom – 20 października 2020 r.

BohaterOn - Kartka bohaterom

BohaterOn - Kartka bohaterom

BohaterOn – Kartka bohaterom

BohaterON w Twojej Szkole to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterON –włącz historię!. Kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję patriotycznych postaw i historii Polski XX wieku. Projekt realizowany jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej.
Celem Akcji dla szkół w której bierzemy udział jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im wspólnie wykonanej przez szkołę/klasę/grupę pamiątki z życzeniami oraz podniesienie poziomu wiedzy i świadomości uczniów na temat Powstania Warszawskiego za sprawą przeprowadzonych lekcji tematycznych.
Dziękuję uczniom klasy V, która wraz z wychowawcą przyłączyła się do akcji w ramach realizowanego Międzynarodowego Projektu “Piękna Nasza Polska Cała” za piękną postawę i kolejny raz przygotowanie dla Powstańców upominku, tym razem w formie plakatu. Mam nadzieję, że powyższa tematyka była dla uczniów ciekawą lekcją historii.
Koordynator projektu
I. Kulik

Skip to content