„Bezpieczeńst...

  • Dołącz do nas

„Bezpieczeństwo ucznia podczas wypoczynku letniego.” – spotkanie z policjantem 06 czerwca 2019 r.

W ramach profilaktyki związanej z bezpieczeństwem  w naszej szkole , odbyło się  kolejne   spotkanie uczniów klas młodszych z policjantem. Tematem spotkania  było:  „ Bezpieczeństwo  ucznia podczas wypoczynku letniego.”  Policjant rozmawiał z dziećmi o zachowaniu ostrożności podczas korzystania z kąpielisk. Przypomniał  o prawidłowym  przechodzeniu  przez jezdnię, rozważnej jeździe na rowerze w kasku oraz  korzyściach noszenia elementów odblaskowych. Największą atrakcją dla wszystkich  dzieci okazało się  „zwiedzanie”  radiowozu policyjnego oraz przymierzanie stroju, w którym pracują policjanci  nadzorując mecze piłkarskie. Dzięki takim spotkaniom policjant kojarzy się dzieciom, jako osoba, której nie należy się bać  i do której w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Zapraszamy do galerii…….

Skip to content