Bal Karnawało...

  • Dołącz do nas

Bal Karnawałowy w oddziale “O” – 5 lutego 2016 r.

 Bal Karnawałowy w oddziale “O” – 5 lutego 2016 r.

Karnawał to doskonały czas na organizowanie wszelkich balów i zabaw nie tylko dla  dorosłych, ale również dla naszego oddziału zerowego. Sala przedszkolna za sprawą dekoracji wyglądała pięknie oraz wprowadziła dzieci w wesoły nastrój zachęcający do wspólnej zabawy.   W sali balowej mogliśmy zobaczyć różne postacie. Była księżniczka, wróżka, Spider-Man, rycerz,  kotek, Dracula, tygrys, biedronka , zebra, piratka i inni bohaterowie różnych  bajek.  Rodzice z wielkim zaangażowaniem  przygotowywali stroje, a dzieci z dumą je prezentowały.

Po śniadaniu,  wszyscy byli  gotowi do zabawy i rozpoczął się bal. Dzieci tańczyły przy różnych piosenkach oraz brały udział w wielu konkurencjach. Nie zabrakło również zdjęć, zabaw ruchowych oraz tańców w parach. Atrakcją dla dzieci był taniec  z miotłą . Przebierańcy świetnie  się bawili, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach. W czasie przerw można było zjeść słodkie niespodzianki oraz wypić soczek. Uczniowie oddziału zerowego zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi zakończyli zabawę wspólnym  oglądaniem ulubionych bajek na dużym ekranie.

Zapraszamy do galerii zdjęć……

Skip to content