Bal Karnawało...

  • Dołącz do nas

Bal Karnawałowy w oddziale “O” – 5 lutego 2016 r.

 Bal Karnawałowy w oddziale “O” – 5 lutego 2016 r.

Karnawał to doskonały czas na organizowanie wszelkich balów i zabaw nie tylko dla  dorosłych, ale również dla naszego oddziału zerowego. Sala przedszkolna za sprawą dekoracji wyglądała pięknie oraz wprowadziła dzieci w wesoły nastrój zachęcający do wspólnej zabawy.   W sali balowej mogliśmy zobaczyć różne postacie. Była księżniczka, wróżka, Spider-Man, rycerz,  kotek, Dracula, tygrys, biedronka , zebra, piratka i inni bohaterowie różnych  bajek.  Rodzice z wielkim zaangażowaniem  przygotowywali stroje, a dzieci z dumą je prezentowały.

Po śniadaniu,  wszyscy byli  gotowi do zabawy i rozpoczął się bal. Dzieci tańczyły przy różnych piosenkach oraz brały udział w wielu konkurencjach. Nie zabrakło również zdjęć, zabaw ruchowych oraz tańców w parach. Atrakcją dla dzieci był taniec  z miotłą . Przebierańcy świetnie  się bawili, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach. W czasie przerw można było zjeść słodkie niespodzianki oraz wypić soczek. Uczniowie oddziału zerowego zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi zakończyli zabawę wspólnym  oglądaniem ulubionych bajek na dużym ekranie.

Zapraszamy do galerii zdjęć……