"Akcja Masecz...

  • Dołącz do nas

„Akcja Maseczkowa”-podziękowanie dla Koła Gospodyń Wiejskich w Szropach

Drogie Panie, Drodzy Panowie

Jakiś czas temu widząc zaangażowanie członków Koła Gospodyń Wiejskich oraz szropskiej społeczności w akcję szycia maseczek postanowiliśmy w jakiś drobny sposób złożyć podziękowania za trud i wielkie serce, jakie Państwo okazali pracując na rzecz Szpitala Polskiego w Sztumie.                 

Pomimo zamkniętej szkoły była to dla nas ważna lekcja. Na stronie szkolnego Facebooka została ogłoszona maseczkowa akcja, a jej wyniki (zdjęcia uczniów) miały być wykorzystane do przygotowania podziękowań w formie dyplomów, które mieliśmy nadzieję, po powrocie do szkoły wręczyć Państwu podczas spotkania. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują jednak, że do szkoły w tym roku szkolnym nie wrócimy i niemożliwe jest spotkanie z powodu pandemii. Czas ucieka, więc przygotowaliśmy podziękowania w formie dla Państwa bezpiecznej. Przesyłamy pozdrowienia, bądźcie zdrowi i bezpieczni. Do zobaczenia.

Przedszkolaki i uczniowie SP Szropy

 

Skip to content