Akcja - "Czas...

  • Dołącz do nas

Akcja – “Czas na kwarantannie”.

90498167_969002023501925_6076596704784678912_n

Moi drodzy Uczniowie i Rodzice… Wiem, że macie w domach dużo pracy, jednak nie zapominam o was i dlatego chciałabym zaprosić Was do akcji “Czas na kwarantannie”.
W skrócie chodzi o to, abyście dzieciaki pochwalili się na szkolnym FB w jaki sposób spędzacie czas w domach z rodzeństwem, rodzicami. Jeśli odnaleźliście jakieś nowe, fajne sposoby na naukę, ciekawy, kreatywny sposób na spędzanie czasu wolnego, to proszę (lub za pośrednictwem rodziców) wyślijcie zdjęcia nam w wiadomościach. Po powrocie do szkoły zrobimy z tych najciekawszych pomysłów wystawę. Niech ten czas nie będzie stracony, a być może dla kogoś staniecie się inspiracją.
Dbajcie o siebie, myjcie często ręce i oby do szybkiego zobaczenia. :

Zapraszamy do galerii…….