AKCJA "BEZPIE...

  • Dołącz do nas

AKCJA „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” – 20 września 2021 r.

Spotkanie Dzielnicowego gm. Stary Targ asp. Ł. Kuneckiego z uczniami oddziału 0a i klas I – III w ramach corocznej akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbyło się 20 września. Pogadanka dotyczyła tematu bezpieczeństwa uczniów w drodze do i ze szkoły, bezpieczeństwa w szkole- przestrzegania zasad i podczas odwozów. Poruszono także wątek cyberprzemocy i bezpiecznego postępowania w chwili zdarzenia. Przypomnienie numerów alarmowych i sposobu wzywania służb ratunkowych nie sprawiło nawet najmłodszym najmniejszego kłopotu. Uczniowie zadawali pytania na nurtujące ich tematy związane z pracą Policjanta, a najmłodsi czyli „0” miała okazję usiąść w policyjnym radiowozie i usłyszeć sygnały dźwiękowe. RADOŚĆ W OCZACH CHŁOPCÓW I NA USTACH DZIEWCZĄT – BEZCENNA!!!

Skip to content