III próbny sp...

III próbny sprawdzian dla uczniów klasy VI – 11 lutego 2016 r.

Zgodnie z kalendarzem szkolnym 11 lutego 2016 r. odbył się w naszej szkole III Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty. Sprawdzian składał się z dwóch części. W części pierwszej uczniowie zmagali się z zadaniami dotyczącymi treści polonistycznych i matematycznych.  W drugiej części sprawdzianu wszyscy uczniowie odpowiadali na pytania z języka angielskiego. Do udziału w Sprawdzianie dla uczniów klasy szóstej zostali zaproszeni rodzice. Część z nich przyjęła zaproszenie i wspólnie ze swoimi dziećmi w nim uczestniczyła. Najważniejszym celem i zadaniem próbnych sprawdzianów  szóstoklasisty  jest przyzwyczajenie uczniów do pisania tego typu testów, a także pokazanie ich rodzicom i nauczycielom, co jeszcze należy powtórzyć przed sprawdzianem organizowanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Zapraszamy do galerii zdjęć…….