Wielkie dzięk...

Wielkie dzięki!!!!! Uzbieraliśmy 5419,38 zł

Sie ma!!!
Miło mi Was poinformować, jak wielkie serce okazaliśmy dzieciom oraz osobom starszym podczas 24. Finału WOŚP. Wolontariusze z Zespołu Szkół w Starym Targu, pod opieką pani Magdaleny
Gut-Marcinkowskiej zebrali do puszek 1794,86 zł. Podczas licytacji pan Witold Szymanek z Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Targu zebrał kwotę 260,00 zł. Razem: 2054,86 zł.
Stary Targ – WIELKIE DZIĘKI!!!
Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Szropach pod opieką – najpierw strażaków z OSP w Szropach (Kevin Kałużny, Kacper Dańko, Arkadiusz Brzeziński, Kacper Mettel, w godzinach popołudniowych – Adam Murawski), a później wraz z nauczycielami: Małgorzatą Czerwińską, Beatą Duras, Moniką Bajkowską, Grażyną Sekidą oraz Anną Kozaczek zebrali 2264,52 zł. A licytacja… kto był – widział. A ja się w pas kłaniam i bardzo dziękuję – 1100,00 zł. Razem: 3364,52zł. Poza złotówkami w puszkach znaleźliśmy także euro, korony i hrywny. Oj! Się działo!!!
Dziękuję bardzo wszystkim, którzy bezinteresownie włączyli się w działania sztabu: rodzicom – Katarzynie Jancz, Małgorzacie Rydel, Agnieszce Dudojć, Justynie Mikiciuk, Weronice Sokalskiej, Annie Rudzkiej, grającemu zespołowi – panom: Bolesławowi Duszyńskiemu oraz Zbigniewowi Skopiakowi, Wójtowi Gminy Stary Targ Wiesławowi Kaźmierskiemu, nauczycielom i pracownikom SP w Szropach: Krystynie Klimek, Alicji Czwerenko, Andrzejowi Pawlakowi, Alicji Sekidzie, Karolinie Mettel, Sylwii Jakubowskiej. Dziękuję za bardzo spontaniczny sponsoring pani Bożenie Brzezińskiej oraz za poświęcony czas Oliwii Bajkowskiej, a także mojemu osobistemu „aniołowi stróżowi” Mirosławie Maczyszyn za prostowanie organizacyjnych ścieżek i OSP w Szropach za udostępnienie lokalu i bycie z nami. I już na koniec naszym „drugim połówkom”, które – a właściwie – którzy wspierali nas do późnych godzin wieczornych w liczeniu zebranych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pieniędzy.
RAZEM MAMY MOC!!! – 5419,38
I będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej!!!

Dziękuję!
Szef(owa) Sztabu 3975 w Szropach