26 i 27 czerw...

26 i 27 czerwca 2014 r. w naszej szkole……..

26 i 27 czerwca 2014 r. to dwie daty, na które uczniowie czekali z utęsknieniem. Koniec roku szkolnego i początek wakacji to przecież marzenie, każdego ucznia. Żal tylko, że niektóre marzenia spełniły się w naszej szkole po raz ostatni.

26 czerwca o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w „zerówkach”, a następnie o godzinie 11:00 klasa piąta pożegnała klasę szóstą. Dla uczniów z ” zerówek” to tylko przerwa dwumiesięczna, bowiem we wrześniu ponownie pojawią się oni na  korytarzach naszej szkoły, ale ………… klasy szóstej już z nami nie będzie – może dlatego ukradkiem niektórzy ocierali łezkę. Taka jest już kolej rzeczy i niestety nie jesteśmy w stanie tego zmienić.

27 czerwca   podczas uroczystego zakończenia roku , w obecności rodziców wyróżniono wszystkich tych, którzy w minionym roku szkolnym odnieśli sukcesy nie tylko w nauce . Gromkie brawa były dla laureatów konkursów, dla uczniów reprezentujących naszą szkołę na zewnątrz oraz dla tych, którzy swoją postawą i zachowaniem dawali przykład innym.

Wszystkim uczniom, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły i rodzicom życzymy, na ten wolny dla ich pociech od nauki czas, samych słonecznych dni, ciekawych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i bezpiecznej zabawy…….

Zapraszamy do galerii szkolnej:

Zakończenie zajęć w klasie  „zerówka A” ….

Zakończenie zajęć w klasie  „zerówka B” ….

Pożegnanie klasy szóstej….

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014