18 września 2...

18 września 2014 r. – zebranie rodziców

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Feliksa Łoyki w Szropach informuje, że w związku z wyjazdem uczniów do Centrum Techniki w Gdyni w dniu 17 września, zaplanowane na ten dzień ogólne zebranie rodziców, odbędzie się dnia 18 września 2014 r. ( czwartek) o godzinie   17:00. Po zebraniu ogólnym odbędą się spotkania z wychowawcami klas.

Dnia 25 września 2014 r. o godzinie 17;00 odbędzie się zebranie KLASOWYCH RAD RODZICÓW.

Dyrektor Szkoły,  w razie konieczności, prosi o kontakt osobisty lub za pomocą  formularza kontaktowego naszej szkoły znajdującego się z zakładce „Kontakt”. Za pomocą formularza zachęcamy Państwa również do wyrażania opinii oraz  zamieszczania propozycji współpracy rodziców ze szkołą i wyrażania chęci uczestnictwa w podejmowaniu decyzji dotyczących życia szkoły. Zapraszamy rodziców do współpracy w roku szkolnym 2014/2015.