10 październi...

10 października 2014 r. – obchody DEN w naszej szkole

10 października 2014 r. odbył się  uroczysty apel z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich pracowników naszej szkoły część artystyczną i wręczył, zgodnie z tradycją, Złote Feliksy za rok 2014 r.
Życzenia wszystkim pracownikom szkoły złożyła również pani dyrektor oraz przedstawiciele Rady Rodziców.
Następnie uczniowie oraz pracownicy szkoły pożegnali długoletnią pracownicę obsługi panią Marię Suską. Łezka kręciła się w oku, ale przecież tak już w życiu bywa ….”Każde pokolenie ma własny czas…..”. Pani Maria przygotowała dla uczniów niespodziankę, torbę ze słodkościami, dla nikogo nie zabrakło.
Na zakończenie apelu p. Dorota Belzyt podsumowała akcję zbiórki karmy i wręczyła najlepszym klasom dyplomy.

Zapraszamy do galerii zdjęć….