01 czerwca 20...

01 czerwca 2017 r. – Rodzinny Festyn Sportowy

W dniu 01 czerwca 2017 roku  z okazji Dnia Dziecka zorganizowano w naszej szkole „ Festyn Rodzinny” , celem którego było zachęcanie  rodziców do aktywnego spędzania  wolnego czasu wraz ze swoimi dziećmi . Festyn rozpoczęły występy dzieci z klas 0-3 , które przygotowały dla swych rodziców wiersze, piosenki i upominki z okazji obchodzonego niedawno Dnia Mamy i nadchodzącego Dnia Taty.

Następnie dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnej zabawy. Każde dziecko wraz z rodzicem pokonywało tor sprawnościowy składający się z 10 konkurencji , odpowiednio dobranych, tak aby nawet najmniejsze dziecko potrafiło je wykonać. W tym dniu nikt się nie nudził i nie było przegranych. Celem spotkania było kształtowanie wybranych sprawności i umiejętności poprzez zabawę oraz wspólną integrację dzieci ,rodziców, nauczycieli i środowiska. Każde dziecko zostało nagrodzone słodkim batonikiem, soczkiem i lodami. Dodatkowo wyróżniono dzieci , które uczestniczyły w konkursie plastycznym pt. „ Stok nie jest dla bałwanów ”  i  „Tu  jest moje miejsce”.

Mamy nadzieję , że wszyscy dobrze się  bawili i spotkamy się znów za rok. Zapraszamy.

Dziękujemy Rodzicom za udział we wspólnej zabawie 😉

Zapraszamy do galerii zdjęć….