07 grudnia 20...

07 grudnia 2015 r. Mikołaj w szkole……..

07 grudnia 2015 r. był dniem wolnym od typowych zajęć szkolnych, bowiem od samego rana oczekiwaliśmy odwiedzin świętego Mikołaja. Wszyscy uczniowie stawili się w poniedziałek w szkole punktualnie z pierwszym dzwonkiem. W klasach rozpoczęły się przygotowania do ogłoszonego konkursu na najdłuższy łańcuch i najciekawszą ozdobę choinkową oraz wyboru najżyczliwszej osoby z każdej klasy. Podczas rozstrzygania konkursów wszystkim uczniom towarzyszyły wielkie emocje. Najdłuższy łańcuch wykonała klasa piąta, drugie miejsce zajęła klasa czwarta, a trzecie klasa trzecia…… Po zajęciach, na sali gimnastycznej,  odbyło się spotkanie ze świętym Mikołajem oraz wspólne z nim tańce, śpiewy i zabawy. Mikołaj obdarował każdego ucznia paczką słodkości. Na takie chwile w szkole zawsze warto czekać………..

Zapraszamy do galerii zdjęć…….

Serdecznie dziękujemy rodzicom  zaangażowanym w przygotowanie słodkich niespodzianek dla uczniów – paniom: Agnieszce Dudojć, Justynie Rudak, Beacie Bober, Monice Puszakowskiej i Edycie Ozga oraz wszystkim sponsorom mikołajkowych paczek.